PSŽ tek sa igračem manje izbegao potpunu blamažu! Ristićev gol u ubedljivoj pobedi Monpeljea!

Sportske.net 22.12.2021  |  Sportske.net

Pari Sen Žermen je večeras bio na rubu poraza protiv domaćeg Lorijena, ali je u samom finišu meča, iako bez isključenog Serhija Ramosa, uspeo da ''iščupa bod'' - 1:1.

I dalje su Parižani ubedljivo na vrhu tabele, ali ovakva partija ne priliči aktuelnom šampionu, sa najvećim svetskim zvezdama u timu, mada večeras bez Mbapea i Nejmara. U 16. minutu meča Mofi je izbio potpuno sam ispred Navasa, golman PSŽ-a je veo pao na zemlju, ali napadač Lorijena nije uspeo da ga prebaci i stopostotna prilika za domaće je propala. Doduše, ostalo je nejasno da li je Mofi prethodno bio u nedozvoljenoj poziciji. Lorijente je samo minut kasnije