Boaći strelac u jednom od najbizarnijih mečeva: Domaćin pobedio, iako je rezultat bio 1:1

Telegraf 28.12.2021  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Zbog jedne izmene u 75. minutu, Hapoel će meč protiv Beitara izgubiti službenim rezultatom

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći bio je strelac za svoj Beitar u nedeljnom derbiju Jerusalima protiv Hapoela - 1:1, jednoj od najbizarnijih utakmica odigranoj u skorije vreme! Boaći je mrežu gostiju pogodio u 45. minutu, i to na asistenciju bivšeg veziste Partizana Marka Jankovića, da bi Beitar u nadoknadi vremena primio gol za konačan rezultat. Barem se tako činilo, jer je svima na terenu odmah posle sudijskog zvižduka bilo jasno da će Beitar ovu