Hotsport u Londonu: Velbek utišao ‘Stamford Bridž’ pogotkom u 91. minutu! (foto) (video)

Hot sport 29.12.2021  |  Dimitrije Nišavić

Bivši as Junajteda je heroj gostujućeg tima! Fudbaleri Čelsija ugostili su Brajton, u okviru 20. kola nacionalnog prvenstva Engleske.

Predstavnik redakcije HotSporta prisustvovao je utakmici u Londonu, u kojoj je aktuelni šampion Evrope izgubio ceo plen u sudijskoj nadoknadi. Duel na ‘Stamford Bridžu‘ završen je bez pobednika, rezultatom 1:1. FOTO: HOTSPORT Izabranici Tomasa Tuhela nisu uspeli da opravdaju ulogu apsolutnog favorita. ‘Plavci‘ su ostvarili treći remi na četiri prethodne utakmice u Premijer ligi. Polako, ali sigurno, Mančester Siti povećava prednost u odnosu na najveće rivale u