Novak Đoković treba da bude deportovan: Sramna objava poslanice Evropskog parlamenta
Večernje novosti 06.01.2022 | Novosti online
![Novak Đoković treba da bude deportovan: Sramna objava poslanice Evropskog parlamenta](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
Viola fon Kramon / Foto Tanjug-AP Ceo svet reagovao je na tu odluku, a jedna od njih je i poslanica Evropskog parlamenta Viola fon Kramon podržala je deportaciju najboljeg tenisera svih vremena.
Naime, specijalni izvestilac EP za Kosovo na svom Tviteru je objavila kako zahteva jednaka pravila kako za sve, tako i za Novaka Đokovića. - Jednaka pravila za sve u Australiji. Nema ulaska za nevakcinisane ljude. To uključuje i tenisera Novaka Đokovića, napisala je Kramon. Equal rules for everyone in #Australia. No entry for non-vaccinated people, this includes tennis player Novak Djokovic, too. https://t.co/wmxVeJeBUy — Viola von Cramon (@ViolavonCramon) January