Nezapamćene scene na afričkom kupu nacija: Sudija dva puta svirao kraj, jednom u 85. minutu! (video)

Hot sport 12.01.2022  |  HotSport

Mali je slavio minimalnim rezultatom! U okviru prve runde grupne faze Afričkog kupa nacija, snage su odmerile selekcije Tunisa i Malija.

Utakmica na stadionu ‘Limbe‘ u Kamerunu zavšrena je trijumfom Malija rezultatom 0:1. U prvom delu igre nije bilo pogodaka, a ni većih uzbuđenja. Najćešći ishod utakmica u dosadašnjem delu prvenstva je minimalna pobeda nekog tima, pa se ni danas ništa nije promenilo. Jedini pogodak na utakmici viđen je u 48. minutu meča. Napadač Malija, Ibrahim Kone, realizovao je kazneni udarac i doneo tri boda svojoj selekciji. Najbolju priliku za izjednačenje Tunis je propustio u