Билбао након преокрета срушио Атлетико Мадрид и заказао ЧЕТВРТО финале за годину дана!

Спортске.нет 13.01.2022  |  Спортске.нет

Атлетик Билбао је други финалиста Суперкупа Шпаније, пошто је вечерас у Ријаду победио Атлетико Мадрид након преокрета резултатом 2:1 (0:0).

Атлетико је повео аутоголом Симона у 62. минуту, али су преокренули Јерај у 77. и Нико Вилијамс у 81. минуту. У првом полувремену гледали смо праву успаванку, иако је већ у првом минуту Феликсу поништен гол због офсајда, а у 10. Јан Облак сјајном интервенцијом зауставио Ињакија Вилијамса, али то је било све. До следеће прилике чекали смо сат времена, а онда је Атлетико повео уз много среће. Након корнера у 62. минуту Феликс је гађао главом, а Унаи Симон неспретном