Kakva drama u Mađarskoj: Pravi derbi Srbije i Hrvatske, Orlovi dozvolili protivnicima seriju u završnici prvog poluvremena! (foto)

Hot sport 15.01.2022  |  Ivan Dobrić
Kakva drama u Mađarskoj: Pravi derbi Srbije i Hrvatske, Orlovi dozvolili protivnicima seriju u završnici prvog poluvremena…
Za sada igramo vrlo dobro. Rukometaši Srbije u okviru drugog kola Evropskog prvenstva, trenutno igraju meč protiv Hrvatske. Rezultat nakon prvih 30 minuta je 11:9 u korist selekcije Hrvatske i nema sumnje da smo pronašli recept za velikog rivala. Počeli su Hrvati silovito, vođstvom 3:0, nakon dva pogotka Čupića i gola Martinovića. Uspela je naša selekcija brzo da se sabere, Radivojević i Marsenić su uzvratili za 3:2. Serija od 3:0 naše selekcije, počela je u 15.