Kup afričkih nacija: Remi Obale Slonovače i Sijera Leonea, Tunis ubedljiv protiv Mauritanije

Kurir 16.01.2022

Fudbaleri Obale Slonovače i Sijera Leonea odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici drugog kola Grupe E Afričkog kupa nacija u Kamerunu.

Frank Kesi je u 12. minutu mogao da dovede Obalu Slonovače u prednost, ali je njegov udarac sa penala odbranio Mohamed Kamara. Vođstvo je u 25. minutu toj selekciji doneo Sebastijan Ale, a Musa Noa Kamara je u 55. minutu izjednačio rezultat. Do nove prednosti Obala Slonovače dolazi deset minuta kasnije, kada se u strelce upisuje Nikolas Pepe. Posle velike greške golmana Obale Slonovače Badra Ali Sangare, u trećem minutu nadoknade bod Sijera Leoneu je doneo Alhadji