Totalna ludnica u Lesteru: Nestvaran preokret Totenhema - golovi pali u 96. i 97. minutu!

Sportal blic 19.01.2022

Fudbaleri slavili su kao gosti protiv rezultatom 3:2, u meču 19. kola engleske Premijer lige.

Ekipa Antonija Kontea do trijumfa je došla nakon nestvarnog preokreta, golovima rezerviste Stivena Bergvajna u 96. odnosno 97. minutu susreta. Kada su već svi upisali pobedu popularnim “lisicama“, na scenu je stupio Holađanin koji je u igru ušao u 79. minutu i u dubokoj nadoknadi sa dva pogotka šokirao “King Pauer“ stadion. On se najpre najbolje snašao u šesnaestercu rivala i jedan odbitak nakon akcije Doertija sproveo u mrežu za izjednačenje, a samo što je Lester