KAN - Alžir se obrukao protiv silnih "slonova", Ekvatorijalna Gvineja za istoriju!

Sportske.net 20.01.2022  |  Sportske.net

Obala Slonovače slavila je u derbiju grupe gde je ubedljivo pobedila Alžir rezultatom 4:1. "Slonovi" su stekli kapitalnu prednost već u prvom poluvremenu golovima Kesija u 22. i Sangarea u 39. minutu, da bi u 54.

Pepe svojim pogotkom napravio dodatni problem rivalu. Alžir je delovao veoma loše na terenu, Marez je u 60. minutu promašio penal, a slaba je uteha bila pogodak Bendebke u 73. minutu. Konačan rezultat postavio je Ale u trećem minutu nadoknade vremena. Ekvatorijalna Gvineja napravila je veliki podvig, pa je minimalnom pobedom nad Sijera Leoneom uspela da se dokopa nokaut runde KAN. Čovek odluke bio je Pablo Ganet u 38. minutu. Obala Slonovače i Ekvatorijalna Gvineja