Real do 82. minuta gubio sa 2:0 usred Madrida, a onda penal, pa u sudijskoj nadoknadi Eder Militao!

Sportal blic 23.01.2022

Fudbaleri remizirali su kao domaćini sa rezultatom 2:2, u meču 22. kola španske Primere. “Kraljevski klub“ se drugi put u pet dana izvukao protiv tima iz Valensije, koji je do 82. minuta imao vođstvo od 2:0 na “Santijago Bernabeu“.

Ipak, Madriđani su uspeli da se spasu poraza pogocima Luke Modrića u 82. minutu iz penala, a zatim i Edera Militaa u drugom minutu nadoknade, nakon što su pet dana ranije protiv istog rivala došli do preokreta u Kupu Kralja. Real je tada kao gost slavio sa 2:1 i domogao se četvrtfinala najmasovnijeg takmičenja i to nakon preokreta u drugom produžetku. Ovoga puta nije bilo dodatnih pola sata da “kraljevski klub“ okrene stvari u svoju korist, ali svakako posle ovog