Prva pobeda u novoj godini: Zvezda dobila LASK nakon preokreta, Ohi ponovo strelac! (video)

Hot sport 28.01.2022  |  Vukašin Cvetković

Crvena zvezda slavila na drugoj proveri u Antaliji Crvena zvezda savladala LASK na drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj nakon preokreta rezultatom 2:1.

Utakmicu je obeležio napadački triling tima iz Beograda Ohi-Ivanić-Katai koji su bili konstantna pretnja za odbranu ekipe iz Austrije dok su bili na terenu. Meč je počeo tako što je LASK poveo golom Huseina Balića u 17. minutu, da bi kasnije Zvezda uspostavila kontrolu i preokrenula rezlutat. Najpre preko Ohija u 32. minutu koji se našao lako iza odbrane rivala, da bi potpuni preokreti i na kraju ispostaviće se konačan rezultat postavio Aleksandar Katai na sličan