Zvezda posle preokreta savladala LASK: Ohi i Katai za prvi trijumf crveno-belih na pripremama! Ivanić pakovao golove

Kurir 28.01.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su austrijski LASK sa 2:1 (2:1) u prijateljskoj utakmici na pripremama u Turskoj.

LASK je poveo golom Balića u 17. minutu, Ohi je u 32. izjednačio, a Aleksandar Katai u 39. minutu postavio konačan rezultat. U oba slučaja strelce je sjajnim loptama uposlio Mirko Ivanić. Crvena zvezda naredni meč igra protiv Šahtjora iz Donjecka 31. januara. Kurir sport TOK MEČA 2. POLUVREME 76. minut - Falko je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je Šlager odbranio. 71. minut - Dejan Stanković menja kompletan tim. U poslednjih 20-tak minuta igraće Gordić,