Strašna povreda i muk u hali: Mole se za poznatog veterana - da li je ovo kraj? (video)

Mondo 31.01.2022  |  Mladen Šolak

Izvesno bi mogao da završi sezonu, a možda mu se odrazi i na kompletan kraj karijere.

Izvesno bi mogao da završi sezonu, a možda mu se odrazi i na kompletan kraj karijere. Iskusni Australijanac Džo Ingls (35) po svemu sudeći doživeo je tešku povredu nastupajući za Jutu Džez protiv Minesote u gostima. Njegov tim je ubedljivo izgubio (106:126), a rezultat je potpuno pao u drugi plan u drugoj četvrtini, kada je veteran pao posle jednog prodora i ostao da leži, držeći se za koleno. Do poluvremena je ostalo još šest minuta u tom trenutku, a u hali je