Ludnica za treće mesto: Burkina Faso se raspala u završnici, penali doneli pobednika! (video)

Hot sport 05.02.2022  |  HotSport

Domaćin se vratio iz mrtvih Reprezentacija Kameruna je osvajač trećeg mesta na ovogodišnjem izdanju Afričkog kupa nacija, jer su nakon izvođenja jedanaesteraca bili bolji od iznenađenja turnira Burkine Faso.

Nominalni domaćin je vodio 3:0 već nakon 50 minuta igre, da bi se Kamerun vratio u poslednjih 20 minuta i upotpunio preokret nakon penal lutrije. ⚽ Shoot-out Goal 🥅 #TeamBurkinaFso | ✅✅❌✅ #TeamCameroon | ✅✅✅✅✅ #TotalEnergiesAFCON2021 | #AFCON2021 | #BFACMR pic.twitter.com/3beofamDUj — #TotalEnergiesAFCON2021 🏆 (@CAF_Online) February 5, 2022 Stivi Jago je doveo ekipu Burkine Faso u vođstvo nakon 24 minuta igre, da bi autogolom golmana Kameruna Onane pred sam kraj