Carski debi Dušana silnog! Vlahović zatresao mrežu na startu meča, Juventus rutinski do pobede!

Alo 06.02.2022

Fudbaleri Juventusa savldali su Veronu rezultatom 2:0 u utakmici 24. kola Serije A

Bio je ovo dominatnan performans ekipe iz Torina, kao nove zvezde tima Dušana Vlahović koji je odmah postigao gol. Odmah je naš as krenuo silovito, već u petom minutu je imao prvu ozbiljnu šansu, ipak golman Montipo je pročitao njegov šut. Ipak, u 14. minut Dibala je sjajno pronašao Vlahovića koji je iskoristio šansu i zatresao mrežu Verone na radost svih navijača "stare dame" DYBALA VERY GOOD ASSIST TO VLAHOVIC'S DEBUT GOAL pic.twitter.com/OtPmUPkYSJ — All About