Zbog ovoga su najbolji: Siti održao lekciju Fulamu: Mitrović otvorio kontru za vodeći gol, a onda su "građani" upalili mašinu

Sportal blic 05.02.2022  |  S. P.
Zbog ovoga su najbolji: Siti održao lekciju Fulamu: Mitrović otvorio kontru za vodeći gol, a onda su "građani" upalili…
Fudbaleri uspešno su nastavili pohod ka trofeju . Ekipa savladala je posle preokreta ekipu , za koju nastupa naš napadač , 4:1. Upravo je nakon kontre koju je poveo Mitrović drugoligaš uspeo da povede na "Etihadu" već u četvrtom minutu meča, strelac je bio mladi Karvaljo, ali svega dva minuta kasnije Gundogan je izjednačio na 1:1 Već u 13. minutu Siti je poveo sa 2:1, da bi sa dva pogotka Mareza u drugom poluvremenu, u 53. i 57. minutu bio postavljen konačan