Kanonada protiv Poljske

Vesti online 08.02.2022  |  Z.M - Vesti

Fudbaleri Srbije Beč, koji se takmiče u Oberligi A, uveliko se pripremaju za nastavak prvenstva, koje je prekinuto zbog pandemije i u pripremnoj utakmici protiv Poljske pokazali su da su u potpunosti spremni da ostvare velike rezultate. Srbija Beč je pobedila u subotu, tim Poljske rezultatom 11:1 (3:0).

Kanonadu je otvorio Ilija Stefanović golom u 2. minutu igre. Potom se u strelce upisao Milorad Kostić, a Aleksandar Stević je golom zapečatio rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu, posle brojnih izmena, Srbija je bila ubojita. Aleksandar Stević je prvi zatresao protivničku mrežu u nastavku susreta. Penal je znalački izveo Goran Zečević, zatim Ilija Stefanović u dva minuta postiže još dva gola. Igor Pelić je bio strelac osmog gola Srbije na ovom susretu,