Vlahović novim golom odveo juventus u polufinale! Dušan zakazao duel sa Fjorentinom, sada ga čeka pakao u Firenci!

Alo 10.02.2022

Fudbaleri Juventusa pobedili su rezultatom 2:1 Sasuolo i tako su se plasirali u četvrtfinale Kupa Italija

Prednost Juventusu doneo je Dibala u 3. minutu, dok je Traore izjadničio u 25. mintutu. Dobar deo utakmice u centru pažnje je bio naš reprezentativac Dušan Vlahović koji je imao nekoliko dobrih šansi, a zatim je u 88. minutu postigao pogodak za polufinale i obradovao sve navijače tima za Torina. Juventus će u polufinalu igrati protiv Fjorentine, tako da će Vlahović odigrati prvi meč protiv tima za kojeg je nedavno igrao. Za više sportskih informacija, zapratite