Srpski trener u velikim problemima: Paunovićev Reding tone sve dublje, crna serija nastavljena i u Bristolu

Sportal blic 10.02.2022  |  Vl.K.

Fudbaleri produžili su seriju katastrofalnih rezultata pošto su u 31. kolu poraženi su u gostima od Bristol Sitija rezultatom 2:1.

Ekipi srpskog trenera ovo je bio šesti uzastopni poraz u prvenstvu, gde su u poslednjih devet utakmica osvojili svega jedan bod. Reding nakon niza loših rezultata zauzima 21. mesto na tabeli, sa samo dva boda više od prvog tima u oposnoj zoni, Piterboroa, od kojeg imaju i meč više. Domaći su poveli u 44. minutu pogotkom Semenjoa, a tek što je počelo drugo poluvreme Morison je autogolom duplirao prednost Bristol Sitija. Paunović je izmenama pokušao da prodrma svoj