Najbizarniji crveni karton u poslednje vreme i to u premijer ligi: Fudbaler Arsenala u neverici, dobio je dva žuta u sekundi video

Kurir 11.02.2022
Najbizarniji crveni karton u poslednje vreme i to u premijer ligi: Fudbaler Arsenala u neverici, dobio je dva žuta u sekundi…

Dugo nismo videli čudniji crveni karton od onog koji je pokazan na utakmici Arsenala protiv Vulvsa.

Topdžije su u 24. kolu pobedile na gostovanju rezultatom 1:0, a od 69. minuta utakmice ekipa Mikela Artete je igrala sa igračem manje. Dvadesetogodišnji Brazilac je praktično u istoj sekundi dobio dva žuta kartona, automarski i crveni. Sudija Majkl Oliver je pustio prednost posle jednog faula Martinelija, a u nastavku akcije je napravio još jedan prekršaj nakon kog je prekinuta igra. Gimana nih tanggepan kalian terkait red card nya G.Martinelli? Apakah dia layak