Kakvo ludilo od utakmice: Ko bi rekao da ćemo gledati ovakvu ‘dramu’, penali će odlučiti pobednika!

Hot sport 16.02.2022  |  HotSport

Gledaćemo penale… U okviru 1/8 finala Kupa Srbije sastali su se Crvena zvezda i Radnički, a nakon 90 minuta igre rezultat je 0:0, pa će pobednika odlučiti penali.

Zvezda je prvu šansu na meču imala već u trećem minutu kada je Ohi šutirao sa leve strane, ali je golman Radničkog Filip Dujmović maestralno intervenisao, i već tada nagovestio da će biti sjajan na ovom meču. Fudbal-Kup Srbije Season 2021/2022 Crvena Zvezda v Radnicki Nis Beograd, 16.02.2022. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs © Imali su crveno-beli potpunu inicijativu na terenu, napadali su, stvarali šanse ali lopta nije htela u gol. Ofanzivci beogradskog tima