Kakva liga šampiona! Momak kome niko ne može da izgovori ime šokirao Bajern, Liverpul nokautirao Inter (video)

Večernje novosti 16.02.2022  |  D. N.

FOTO: Tanjug/AP Bajern je, kao veliki favorit, u 90. minutu izbegao poraz na gostovanju Salcburgu - meč je završen rezultatom 1:1, a u Milanu je posle vrlo uzbudljivog duela Liverpul dobio Inter sa 0:2.

Čukvibuike Adamu (levo) slavi gol za Salcburg protiv Bajerna u Ligi šampiona / FOTO: Tanjug/AP Za iznenađujuće vođstvo domaćih se pobrinuo Čukvibuike Adamu, 20-godišnji momak rođen u Nigeriji, koji je odavno dobio austrijsko državljanostvo i prošlog novembra debitovao za tu evropsku selekciju. Mohamed Salah slavi gol na meču Lige šampiona Inter - Liverpul / FOTO: Tanjug/AP Tu nije bio kraj muka za Inter, jer se u 83. minutu Mohamed Salah našao na pravom mestu posle