"Džabe zlato i dukati, plaču nekad i bogati" - Nestvarni Nant "razmontirao" PSŽ!

Sportske.net 19.02.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Nanta održali su lekciju prebogatom Pari Sen Žermenu i rezultatom 3:1 slavili u meču 25. kola francuske Lige 1.

Napokon smo posle tri meseca videli napadački trio u sastavu Lionel Mesi, Nejmar i Kilijan Mbape, ali ovo nije bilo njihovo veče. Domaći su poveli nakon samo četiri minuta igre, sjajan kontranapad po levoj strani golom je krunisao Randal Kolo Muani, sjajno mu je asistirao Mojzes Sajmon, Navas je bio nemoćan. Mesi je pokuašo u osmom minutu, ali golman Alban Lafont brani njegov udarac. U 16. minutu novi šok za Parižane, mladi levi bek Nanta Kventen Merlen postiže