Džokeri junajtedu doneli pobedu! "Crveni đavoli" u spektakularnom meču bolji od Lidsa!

Alo 20.02.2022

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostujućem terenu Lids sa 4:2 u utakmici 26. kola Premijer lige

Kada je na terenu ekipa Marsela Bijelse, šou je zagarantovan, pa je tako bilo i ovoga puta. Junajted je poveo u 34. minutu golom Harija Megvajera. U nadoknadi prvog dela prednost je duplirao Bruno Fernandeš i činilo se da će "crveni đavoli upisati rutinski trijumf. Ipak, usledilo je spektakularno drugo poluvreme. Lids je u samo 60-ak sekundi došao do poravnanja. Prvo je u 53. minutu Rodrigo smanjio na 2:1, da bi već u narednom napadu Rafinja doneo izjednačenje.