Stanković nakon tesne pobede nad Proleterom Penal je bio za njih, borba do kraja će biti jaka!

Alo 20.02.2022

Treneru Crvene zvezde Dejanu Stankoviću pao je "kamen sa srca" na kraju meča protiv Proletera koji su crveno-beli dobili posle gola u 86. minutu sa 2:1

Posle pobede nad Proleterom od 2:1, trener Crvene zvezde Dejan Stanković izneo je svoje viđenje utakmice, koju su crveno-beli teškom mukom dobili. - Mislim da imamo taj pad, nekad budemo isfrustrirani kad iz toliko šansi ne damo golove. Ne razumem pad koncenracije, ali može da se desi. Jedan šut, jedan gol. Bio je penal, zasluženo. Počeli smo OK, ali onda pad od 10 minuta koji ne sme da se ponavlja. Borba će do kraja biti teška i jaka, prihvatamo je oberučke -