Lopovi na biciklima ubili su Gorana pred prodavnicom: Uhapšeni osumnjičeni za ubistvo Srbina u Švedskoj
Kurir 20.02.2022
![Lopovi na biciklima ubili su Gorana pred prodavnicom: Uhapšeni osumnjičeni za ubistvo Srbina u Švedskoj](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Dvojica muškaraca osumnjičena da su u Švedskoj ubila Srbina Gorana Nikolića, uhapšena su sinoć posle saslušanja u policiji, preneo je portal Ekspresen.
Da podsetimo, Goran Nikolić je stradao prilikom pokušaja pljačke njegove prodavnice u četvrtak uveče. - Zaključavao je prodavnicu i spremao se da krene kući. Gorana i njegovog brata napala su dvojica maskiranih muškaraca i tražila novac - rekao je Nikolićev prijatelj N.B. za Kurir. - U tom trenutku jedan od dvojice pljačkaša je pucao iz pištolja i smrtno ranio mog prijatelja. Njegovog brata nisu povredili - dodaje N.B. Kako dalje navodi, napadači su pobegli na