Još uvek je mašina: Arnautović doneo pobedu Mihajloviću, Bolonja korača ka opstanku! (video)

Hot sport 21.02.2022  |  HotSport

Sjajna partija reprezentativca Austrije Fudbaleri Bolonje su na svom stadionu savladali ekipu Specije rezultatom 2:1, a najistaknutiji pojedinac bio je Marko Arnautović.

Bolonja je u svakom segmentu igre nadigrala goste, a Specija je gol postigla iz praktično jedine prave prilike. WE MOOOOOVE! 🙌 #BolognaSpezia #WeAreOne pic.twitter.com/Kyc8ZAQnHn — Bologna FC 1909 (@BolognaFC1909en) February 21, 2022 Najpre je Rej Manaj na centaršut Arkadijuša Rece najbolje skočio i glavom doneo svom timu prednost nakon deset minuta igre. Tada je Bolonja krenula da pritiska još više, a do poravnjanja je došlo pet minuta pred kraj prvog dela nakon