Kakva ludnica u izmiru: Galatasaraj do tri boda golom u stotom minutu, četiri penala na utakmici, legendarni napadač nepogrešiv!

Hot sport 21.02.2022  |  Vukašin Cvetković
Kakva ludnica u izmiru: Galatasaraj do tri boda golom u stotom minutu, četiri penala na utakmici, legendarni napadač…

Goztepe nadigrao Galatu, ali ostao bez ičega Potpunu ludnicu smo gledali u trećem najmnogoljudnijem gradu Turske u meču 26. kola šampionata te zemlje, a Galatasaraj je prekinuo crnu seriju u dobio Goztepe 2:3.

Domaćin je bio bolji rival veći deo meča, ali drugi najtrofejniji klub Turske se ipak nije predavao. Maç sonucu: Göztepe 2-3 Galatasaray #GÖZvGS @BybitTurkiye 👏 pic.twitter.com/u3x5YsdeDA — Galatasaray SK (@GalatasaraySK) February 21, 2022 Gosti su rano poveli preko Viktora Nelsona, koga se navijači Crvene zvezde sećaju iz dvomeča sa Kopenhagenom, nakon što je Danac glavom sproveo centaršut Mostafe Muhameda u mrežu Irfana Čana. Zatim u nadoknadi vremena prvog