Radnik i napredak remizirali u Surdulici: Isključenje Melunovića odredilo ishod utakmice

Kurir 21.02.2022

Fudbaleri Radnika i Napretka odigrali su večeras nerešeno 0:0, u 23. kolu Super lige Srbije.

Napredak je dominirao u Surdulici, stvorio nekoliko izglednih šansi, imao veći posed lopte i kontrolisao utakmicu sve do ključnig momenta. Ključni trenutak utakmice u Surdulici je bilo isključenje Alena Melunovića u finišu prvog poluvremena, posle dva olako pokazana žuta kartona!? Već u petom minutu, kapiten Marjanović je centrirao pred gol Radnika, skočio je dobro Melunović, ali ne i dovoljno dobro zahvatio loptu glavom, pa je golman Ranđelović uspeo da sačuva