Svi u Partizanu skočili - za ovo su tražili penal: Erakovića lopta pogodila u ruku, ali nema jedanaesterca! (video)

Mondo 27.02.2022  |  Milutin Vujičić

Pogledajte situaciju iz 59. minuta zbog koje su u Partizanu tražili jedanaesterac.

Pogledajte situaciju iz 59. minuta zbog koje su u Partizanu tražili jedanaesterac. Crvena zvezda je povela 2:0 do poluvremena "večitog" derbija protiv Partizana, a crno-beli su krenuli ofanzivnije u drugom delu i primorali domaćina da češće bude u svom kaznenom prostoru. Upravo posle jedne takve situacije - skočili su svi i tražili jedanaesterac. Sve se odigralo u 59. minutu utakmice nakon jednog kornera za Partizan, kada je Mirko Ivanić loše intervenisao i