Remi Rudara i Sutjeske, Petrovac bolji od Jezera

Sport klub 01.03.2022  |  Autor:Svetozar Janičić

Nastavljen je šampionat Crne Gore u fudbalu, a u prvim mečevima 22. kola Rudar i Sutjeska su po izuzetno teško terenu u Pljevljima odigrali nerešeno 1:1, dok je OFK Petrovac, kao gost, slavio protiv Jezera iz Plava u Beranama sa 1:0.

Izabranici Milije Savovića, fudbaleri Sutjeske, uspeli su posle pravog rovovskog rata na terenu da stignu do vođstva u 26. minutu, a strelac je bio reprezentativac Crne Gore u sastavu Nikšićana, Vladimir Jovović. Kada se očekivao kraj prvog poluvremena, Rudar je uspeo da stigne do izjednačenja, a gol sa bele tačke, postigao je Dušan Živković. U nastavku meča, po raskvašenom i lošem terenu, obe ekipe su nastojale da stignu do sva tri boda, ali su mreže mirovale. OFK