Klipersi su poseban kolektiv pa mogu i bez zvezda: Sjajna utakmica bivšeg igrača Mege, ovaj Hjuston bi bio fenjeraš i u Evroligi! (video)

Hot sport 02.03.2022  |  Đorđe Sredojević
Klipersi su poseban kolektiv pa mogu i bez zvezda: Sjajna utakmica bivšeg igrača Mege, ovaj Hjuston bi bio fenjeraš i u…

Čak šest dvocifrenih u redovima Klipersa! Košarkaši Los Anđeles Klipersa su rutinski savladali Hjuston Roketse u Teksasu rezultatom 100:113 i tako upisali četvrtu vezanu pobedu.

Domaći su držali egal koliko su mogli, prvo poluvreme je bilo izjednačeno celim svojim tokom, ali gosti dodaju gas u nastavku i ubacuju Roketsima 40 poena u trećem periodu čime prave više od 20 poena prednosti, što im omogućava mirnu završnicu. . @IvicaZubac with authority! 📺 @BallySportWest | #ClipperNation pic.twitter.com/qkhS2xtebl — LA Clippers (@LAClippers) March 2, 2022 Najbolji u timu iz LA bio je nekadašnji član Mege, Ivica Zubac, koji je meč završio sa 22