Greške odvele u poraz

Vesti online 02.03.2022  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Beograda iz Adelajda propustili su lepu priliku da osvoje prve bodove u povratničkoj sezoni u Premijer ligi Južne Australije. Sve do 63. minuta vodili su u gostima protiv Adelajd Olimpika, a bod su u šaci imali do četvrt časa pred kraj meča. Ipak, iskustvo Olimpika u NPL rangu je presudilo i klub grčke zajednice je na kraju slavio sa 4:2 (1:2). NPL JUŽNA AUSTRALIJA

Najstariji srpski klub na Petom kontinentu otvorio je utakmicu drugog kola na najbolji mogući način. Posle samo šest minuta igre Beograd je vodio fenomenalnim golom Pola Radičea. Novajlija u ekipi iz Vudvila uhvatio je volej iz okreta sa ivice kaznenog prostora i lobovao golmana domaćih za 1:0. Uzvratio je takođe atraktivnim golom Konstandopulos u 32. minutu, da bi Beograd ponovo u vođstvo doveo Ninko Berić u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Povratnik u