Everton se mučio protiv petoligaša: Rondon odveo ‘Karamele’ u četvrtfinale! (video)

Hot sport 03.03.2022  |  HotSport HotSport HotSport

Snažan otpor gostujućeg sastava! Na ‘Gudison Parku‘ odigrana je utakmica osmine finala FA kupa između Evertona i Borehem Vuda.

Domaćin je uspeo da opravda ulogu favorita, ipak na teži način od očekivanog. Karamele su bile bolje od petoligaša, rezultatom 2:0. Izabranici Frenka Lamparda dominirali su tokom svih 90 minuta igre, ali gosti su dugo čuvali svoju mrežu. Everton je šutirao čak u 23 navrata, dok su fudbaleri Borehem Vuda zapretili samo jednom. Prvi pogodak na meču viđen je tek u 57. minutu. Salomon Rondon je zatresao mrežu niželigaša, a Keni se našao u ulozi asistenta. Everton je u