Svrake uspešno kupile opstanak: Njukasl za dva minuta rešio Brajton. Džejms i Kai su motori Čelsija! (video)

Hot sport 05.03.2022  |  Đorđe Sredojević Đorđe

Sjajno popodne u Engleskoj! Sjajan fudbal smo gledali u Premijer ligi ovog popodneva, a na pet utakmica je viđeno čak 17 pogodaka.

Na duelu između Barnlija i Čelsija na Turf Muru, Klaretsi su razbijeni pred svojim navijačima 0:4. U prvom delu mreže su mirovale, ali su svetski prvaci u nastavku dodali gas i u dvadesetak minuta igre u nastavku demolirali domaćina. Ris Džejms je najpre načeo Barnli, potom je Kai Haverc dva puta matirao Nika Poupa, da bi konačan rezultat postavio Kristijan Pulišić. Njukasl i Brajton su na Sent Džejms Parku odigrali jedan izuzetno uzbudljiv meč. Domaći su ušli