Totenhem se poigravao sa Evertonom, “karamele” tonu sve dublje

RTS 07.03.2022

U poslednjoj utakmici 28. kola Premijer lige fudbaleri Totenhema savladali su na svom terenu Everton sa 5:0 (3:0). Hari Kejn dvostruki strelac za ekipu Antonija Kontea, koja je ostala u trci za plasman u Ligu šampiona. "Karamele" u ozbiljnoj krizi, samo bod iznad crvene zone.

Everton je u lošoj formi u poslednje vreme, a momci Frenka Lamparda protiv Totenhema su doživeli najzbedljiviji poraz u sezoni - 5:0. Koliko će ovo biti težak dan za "karamele" videlo se već u 14. minutu, kada je Kin postigao autogol i pokrenuo domaću ekipu. Samo tri minuta kasnije, Korejac Son rutinski je završio dobru akciju domaćih, iako je golman Pikford morao bolje da interveniše. Hari Kejn je postigao svoj prvi gol na meču u 37. minutu, posle sjajne dubinske