Berić upisao prvi bod

Vesti online 08.03.2022  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Beograda uspeli su da posle trećeg odigranog kola Premijer lige Južne Australije unesu prvi bod u tabelu, ali su pritom propustili priliku da osvoje i sva tri. Na kraju, ne mogu da budu nezadovoljni konačnim rezultatom protiv Kembeltaun Sitija, jer su posle samo pola sata bili na putu ka još jednom porazu. Srećom po njih, imali su junaka u liku Ninka Berića, koji je sa dva pogotka doneo remi – 2:2 (0:2). Het-trik mladog Ljujića NPL JUŽNA AUSTRALIJA

Meč na stadionu Frenk Mičel Park u Vudvilu počeo je po najgorem scenariju za domaći tim. Beograd je već posle sedam minuta imao rezultatski zaostatak, pošto je Ditroja preciznim šutem sa ivice kaznenog prostora iznenadio neoprezne defanzivce domaćih i golmana Jokića. Mreža srpskog kluba se ubrzo ponovo zatresla, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. U tom periodu meča ekipi Beograda ništa nije polazilo za rukom, pa je već u 21. minutu Piskjoneri opet uhvatio Jokića