Важи за најлепшу жену кошаркаша! Недовићева Мина изнела интиму: Ево шта каже о деци, љубомори и да ли је посетила пластичара!
Курир 13.03.2022

Атрактивна манекенка Мина Милутиновић, однедавно Недовић, удата је за нашег кошаркаша Немању Недовића са којим тренутно живи у Атини због његовог ангажмана у Панатинаикосу.
Она важи за једну од најлепших српских манекенки, али и за једну од најлепших супруга српских спортиста о чијем изгледу се стално пише. Млади пар је на лето прошле године стао на луди камен и уприличио бајковито венчање, а проширење породице је, како манекенка каже, нормалан след догађаја. - Млади смо обоје, али то је свакако животни циљ. Да ли ће бити ускоро или ће мало сачекати, видећемо. Када бисмо добили сина, искрено мислим да би Немања преферирао да се