"Ovo je za abramoviča!" čelsi utišao galamdžije iz saudijske arabije: Mahali zastavom, a onda im je stigao hit odgovor!

Mondo 13.03.2022  |  Milutin Vujičić

Čelsi je savladao Njukasl golom majstora fudbala Kaija Haverca.

Čelsi je savladao Njukasl golom majstora fudbala Kaija Haverca. Čelsi funkcioniše i pod sankcijama, pokazalo se ovog nedeljnog popodneva pošto je Kai Haverc majstorijom doneo pobedu od 1:0 svom timu u 89. minutu meča protiv Njukasla! Gledali smo vrlo čudnu utakmicu u kojoj su najzanimljiviji detalji stali u poslednjih pet minuta, pošto je Haverc uz gol pogodio i prečku, dok će na drugoj strani Njukasl grmeti na sudije. Prvenstveno što Haverc zbog laktanja nije