Kecmanović igra sjajno ove godine, još jedan veliki uspeh: Ono u Australiji nije bilo slučajno, pred Srbinom velika, ali premostiva prepreka!

Hot sport 15.03.2022  |  Đorđe Sredojević
Kecmanović igra sjajno ove godine, još jedan veliki uspeh: Ono u Australiji nije bilo slučajno, pred Srbinom velika, ali…

Srbin u osmini finala! Plasirao se Miomi Kecmanović u osminu finala Masters turnira u Indijan Velsu nakon što je u dva seta bio bolji od Holanđanina Botika fan de Zandšulpa, a rezultat po setovima bio je 7:6, 7:5.

Meč je trajao 107 minuta, a Srbin osim manjih padova nije imao većih oscilacija. Well suited in the desert 👏 A first-time quarter-finalist here in 2019, @MioKecmanovic powers into R4 with a 7-6 7-5 win over Van de Zandschulp! #IndianWells pic.twitter.com/D7zujUD289 — Tennis TV (@TennisTV) March 15, 2022 Prvi set je bio izuzetno tvrd i izjednačen, toliko da ni jedan od dvojice tenisera čak nije došao ni do brejk prilike. Kecmanović je u dva navrata terao Botika da