Kecmanović okončao avanturu u pustinji! Srbin poklekao u trećem setu, Fric izborio polufinale Indijan Velsa!

Alo 18.03.2022

Američki teniser Tajlor Fric pobedio našeg igrača Miomira Kecmanovića rezultatom 7:6, 3:6, 6:1 u četvrtfinalu Indijan Velsa

Bio je ovo jako uzbudljiv meč, oba tenisera su imali svoje šanse, ipak do trijumfa je došao Tejlor Fric. Prvi set je bio dosta neizevestan, prvo Kecmanović spasao dve brejk lopte, a zatim je isto uradi i Fric. Zatim je set otišao u taj-brejk, vodio je Amerikanac 5:1, a zatim Miomir stigao do 5:5, ipak sledeća dva poena je osvojio Fric i stigao do seta. U drugom setu Kecmanović je spasao tri brejk lopte, a zatim je uspostavio incijativu i stigao do brejka. On je set