Mislili smo da će nas Partizan napasti: Trener Fejnorda iznenađen posle pobede - Nisu nam šutnuli na gol do poluvremena!

Mondo 18.03.2022  |  Nebojša Marković

Holanđani su se bez problema plasirali u četvrtfinale Konferencijske lige

Holanđani su se bez problema plasirali u četvrtfinale Konferencijske lige Fudbaleri Partizana eliminisani su iz Konferencijske lige u osmini finala, nakon što ih je Fejnord ubedljivo savladao u dve utakmice. Revanš u Roterdamu pripao je Holanđanima 3:1, a trener domaćih imao je šta da kaže nakon susreta. Džon de Volf je prokomentarisao da ga je iznenadilo to što Partizan nije napadao njegovu ekipu od prvog minuta. Posle pobede 5:2 u Beogradu, Fejnord je upisao još