Ključa u borbi za opstanak u Bundesligi, neizvesnost još veća posle današnjih mečeva!

Sportske.net 19.03.2022  |  Sportske.net

Ovog popodneva odigrane su četiri utakmice 27. kola nemačke Bundeslige, a najuzbuljivije je bilo u Štutgartu, gde su ''Švabe'' pred svojim navijačima savladale ekipu Augsburga rezultatom 3:2.

I jedni i drugi se bore za opstanak, a Štutgart je ovim trijumfom uspeo makar privremeno da izađe iz zone ispadanja. Loše je počelo za domaći tim, jer je Augsburg poveo već u šestom minutu igre golom Hana, a Štutgart je izjednačio u 44. minutu, kada je Anton zatresao mrežu. Međutim, do kraja prvog poluvremena je ostalo vremena da Gregoriš vrati prednost na stranu gostujućeg tima. To je učinio u prvom minutu nadoknade vremena na asistenciju Majera. Vođstvo Augsburga