Produžena agonija Vojvodine, Čukarički slavio posle preokreta u Novom Sadu, šou Rakonjca (video)

Sportski žurnal 19.03.2022

Čukarički je slavio veliku pobedu u Novom Sadu protiv Vojvodine, prvu posle jula 2015. godine!

Slavio je Čukarički posle preokreta, s obzirom a je domaće u vođstvo u 27. minutu iz jedanaesterca doveo Matić, ali su se za tri boda pobrinuli Endijae koji je pogodio u 51. i Rakonjac u 79. minutu – 1:2. U prva dva minuta dva kornera za Čukarički, posle drugog fantastična prilika za Brđane. Mijailović je ubacio loptu sa strane, Šapić je glavom prosledio na drugu stativu, a Kajević je sa dva metra, takođe glavom, šutirao preko gola Rockova. Domaći su prvi put