Poluvreme u Beogradu: Ben pogodio za vođstvo, Rodić duplirao prednost Zvezde! (foto)

Hot sport 20.03.2022  |  HotSport

Izabranici Dejana Stankovića sigurni u prvom delu igre! Bliži se kraj regularnog dela elitnog fudbalskog takmičenja u Srbiji.

U toku je utakmica 28. kola Superlige, između aktuelnog šampiona Crvene zvezde i Kolubare. Nakon 45 minuta igre na stadionu ‘Rajko Mitić‘ u Beogradu na semaforu piše 2:0. Sudija Marković dao je znak za početak duel u 18 časova i 30 minuta. Crvena zvezda je očekivano od samog početka preuzela inicijativu i kontrolisala je ritam utakmice. Nametnuli su crveno-beli svoj tempo i gradili akcije, kako bi ugrozili gol rivala. Kolubara u prethodnom periodu pruža sjajna