Vlahović je novi vođa Juventusa: Srbin upisao gol i asistenciju za pola sata igre! (VIDEO)

Vesti online 20.03.2022  |  Telegraf

Fudbaleri Juventusa pobedili su Salernitanu sa 2:0 u meču 30. kola Serije A, u kojem je srpski napadač Dušan Vlahović nastavio sa odličnim partijama.

Posle uvodnog gola Dibale u 5. minutu, i to, posle asistencije Srbina, Vlahović je iskoristio odličan centaršut sa desne strane i u 29. minutu glavom duplirao vođstvo! Juventus gets 2nd ! Dusan Vlahovic what a signing !! #SerieA pic.twitter.com/PdSVwvvzFG — Sports Fanatic (@SportsFanaticFc) March 20, 2022 Do kraja meča, rezultat se nije menjao, pa je Juventus sada 4. na tabeli sa 59. bodova.