Emotivna poruka Eriksena nakon povratka: Najlepša priča sa srećnim krajem, evo šta je Danac poručio!

Hot sport 27.03.2022  |  Đorđe Sredojević

Eriksen se oglasio! Fudbaleri Danke su poraženi od Holandije u Amsterdamu rezultatom 4:2, ali stiče se utisak kao da je rezultat na tom meču bio definitivno u drugom planu.

Ono što je obišlo planetu jeste pogodak Kristijana Eriksena samo dva minuta nakon što je ušao u igru na poluvremenu. Gol Danca možete videti OVDE. Povodom toga oglasio se i sam ofanzivni vezista koji je sa svog Tviter naloga poslao poruku gde nije krio zadovoljstvo zbog svog povratka u nacionalni tim, a njegove reči će dotaći svakog ljubitelja fudbala. „Ne mogu vam opisati kolio mi je nedostajao ovaj osećaj“, napisao je Danac. Can’t say how much I’ve missed this