Bura u ABA ligi, Partizan uložio žalbu posle dramatičnog poraza: Pogledajte situaciju zbog koje su crno-beli nezadovoljni (video)

Kurir 27.03.2022
Bura u ABA ligi, Partizan uložio žalbu posle dramatičnog poraza: Pogledajte situaciju zbog koje su crno-beli nezadovoljni…

Košarkaški klub Partizan uložio je žalbu na suđenje na utakmici 24. kola ABA lige protiv Cedevita Olimpije.

Crno-beli su u derbiju kola poraženi u Ljubljani rezultatom 81:79, nakon neizvesne završnice. Cedevita Olimpija je napravila preokret u završnim minutima i bolje se snašla u poslednjem minutu u kojem je bilo dosta posla za sudijsku trojku. Prema saznanjima " Mozzart sporta", Partizan je uložio žalbu na odluke Uroša Nikolića, Miloša Koljenšića i Saše Peteka, a ona se najviše odnosila na čudnu situaciju u poslednjem minutu. Na 36 sekundi do kraja meča, pri rezultatu