Remi rukometaša Radničkog u Šapcu

Ritam grada Kg 27.03.2022  |  Ritam Grada

Rukometaši Radničkog su u sjajnoj rukometnoj predstavi i dramatičnoj završnici u 7. kolu plej ofa Arkus lige, remizirali na tradicionalno neugodnom terenu sa ekipom Metaloplastike rezultatom 23:23, poluvreme 10:10 i još jednom dokazali da su apsolutni hit ovog proleća.

Nakon završene prve runde doigravanja, Kragujevčani se i dalje nalaze na drugom mestu na tabeli sa osvojenih 10 bodova. Radnički je sigurnije i angažovanije otvorio utakmicu i već u prvim minutima se videlo da je došao da se nadigrava i odnese ceo plen kući. Od 4. minuta i prvog pogotka Barudžića za 0:1, kragujevački superligaš je imao konstantnu prednost od jednog gola, koju je u 10. minutu Đerić povećao na 2 gola razlike (2:4). Zatvorili su sve prilaze svom golu